İSPANYOLCA TERCÜME

İSPANYOLCA Çeviri (Yazılı Tercüme) Hizmetleri

Ostim Tercüme in sunduğu İSPANYOLCA çeviri hizmetleri çeşitli ihtiyaçlara ve farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde çeşitlilik göstermektedir. Aralarındaki temel farklar aşağıda kısaca özetlenmiştir.

İSPANYOLCA Günlük Çeviri (Tasdiksiz Çeviri)

İSPANYOLCA – Türkçe – İSPANYOLCA matbu belge ve (bilgisayar kelime işlem dosyaları dahil) doküman çevirisi: hızlı, ekonomik ve hatasız. Dizgi, lokalizasyon, teknik uzmanlık vs. gerektirmeyen metinler için ideal çeviri çözümüdür.

İSPANYOLCA Yeminli Tercüme (Noter Tasdikli Çeviri)

İSPANYOLCA – Türkçe veya Türkçe – İSPANYOLCA noter tasdikli yeminli tercüme hizmetimiz: hızlı, ekonomik ve resmi. Devlet dairelerine sunulacak belgeler, ihale evrakı, ithalat ihracat belgeleri, vize başvuruları, ve benzeri resmi evrak içindir.

İSPANYOLCA Uzmanlık Çevirisi (Teknik, Hukuki, Tıbbi Tercüme)

Medikal Çeviri, Mühendislik Çevirisi, Hukuki Çeviri ve benzerleri gibi teknik içerikli belge ve raporların branş eğitimi almış profesyonellerce İSPANYOLCAya çevrilmesidir. Ostim Tercüme çok geniş bir mütercim tercüman portföyüne sahip olduğundan hemen her branştan uzmanlık çevirisi hizmeti verebilmektedir.

İSPANYOLCA Anadile Çeviri (Anadile Tercüme)

Yurtdışında yayınlanacak bir reklam kampanyanızıngazete haberinin, firma tanıtımının veya makale ya daraporunuzun bir Arap mütercim tarafından doğrudan İSPANYOLCAya çevrilmesi işlemidir. Mütercim çeviriyi kendi anadiline yaptığından Anadile Çeviri her Ostim Tercüme hizmetinin sahip olduğu dilbilgisi açısından hatasızlık ve içerik yönünden eksiksizlik özelliklerine ek olarak, daha akıcı bir anlatım ve alt metin gibi daha ince detaylar üzerinde kontrol imkanı sunmaktadır.

İSPANYOLCA Çapraz Çeviri

İSPANYOLCA bir metnin Türkçe üzerinden başka bir dile çevrilmesi hizmetidir (örneğin İSPANYOLCA – Türkçe ardından da Türkçe – İngilizce gibi). Bu genellikle Türkiye’de noter tasdiki yaptırılacak dokümanlar için yasal bir zorunluluk gereği tercih edilebilmektedir. Bu tür metinler iki kere çevrildiklerinden diğer çeviri seçeneklerine kıyasla bir takım anlam kaymaları ve eksiklere gebedir. Ostim Tercüme sıkı kalite kontrolleri ile bu tür anlam kaymaları ve eksikleri en aza indirgemektedir.

İSPANYOLCA Tercüme (Sözlü)

Ostim Tercüme İSPANYOLCA – Türkçe ardıl çeviri (sözlü çeviri) hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, İSPANYOLCA ile diğer diller arasında tercüme hizmeti de sunabiliyoruz. Ostim Tercüme tercümanları profesyonel görünümleri, dil uzmanlıkları ve sektör bilgileri ile kuruluşunuzu kısa bir süreyle de olsa, en iyi şekilde temsil edecektir.

İSPANYOLCA Masaüstü Yayıncılık

Ostim Tercüme font sorunlarının, dizgi hatalarının, sağa / sola yaslanmayan, büyüklüğü ayarlanamayan, söz dinlemeyen metinlerin iş hayatınıza kattığı strese son diyor. İSPANYOLCA Masaüstü Yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında dizgi bir İSPANYOLCA dil uzmanımız tarafından yapılıyor, son çıktı İSPANYOLCA dil uzmanımız tarafından kontrol edilerek hatasız şekilde size ulaştırılıyor (evet, dilediğiniz formatta: InDesign, Quark Xpress, Freehand, Acrobat da dahil, hemen her formatta).